şiirler ve sözler

Teselli Avutma Mesajları Sözleri

Teselli Avutma Mesajları Sözleri

Boşver üzülme, hayat dediğin ömürden bile kısadır... (gizem - 2020-05-18)

Ve; diyeceğim o ki hiç üzülmeye bile değmez herkesten önce sen kendine değer ver
Çünkü sana en çok sen lazımsın ;) (Ebrumm; - 2020-02-14)

Üzülmekten korkma, çünkü istemesen de o her zaman seninle olacak ama unutma mutluluğu tatmayanlar üzüntüyü anlayamazlar. Şimdi gözyaşlarını durdur. Kendine bir söz ver: Ben asla pes etmeyeceğim, çünkü bunu hak ediyorum. (öylesine birisi - 2019-02-03)

Kankam, bu zor süreçte hep senin yanında olacağım. Hayat seni hep zorluklarla sınıyor ama sen asla pes etmeyeceksin hep güçlü duracaksın. Çünkü sen benim bu hayatta gördüğüm en güçlü adamsın. Şimdi ne gözüne uyku giriyor ne de boğazından tek lokma geçiyor, o zaman ne etsin senin bu kankan, gece uyku haram, boğazımdan geçen yemek haram. Sen orada acı çekerken ben nasıl dayanayım buna gönlüm nasıl elverir. Sen orada cehennem yaşarken ben nasıl burada keyif çatarım, bunları yaparsam nasıl kendime arkadaş, kanka, sırdaş derim. Şu an senin o güzel tebessümün için dünyayı yakarım yeter ki sen iyi ol... (Zeynep - 2019-01-08)

En karanlık gecelerin ardından en aydınlık yıldızlar çıkar. (Yusuf - 2018-12-30)

O kadar üzülüyorum, ama bakıyorum ki karşındaki için hayat tıkırında o yüzden eften püften şeyler için sıkmayın canınızı onları takacağınıza toka takın daha iyi (Asena - 2018-08-31)

Üzülmek yarının sıkıntısından bir şey eksiltmez, sadece bugünün gücünü tüketir... (zeynep - 2017-05-05)

Kalbin temiz alnın ak olsun. Dert etme! Güneş battığı gibi geride doğar... (Mery - 2017-05-03)

Sakın üzülüp ağlama kimse için değmez sen kendi kıymetini bil herşey yolunda gider ve giden gitmesiyle kalmaz gittiği gibi acılarını da yanında götürür asil kız (Enes krgz - 2016-06-30)

Bazen sadece sabır etmek gerekir. Yağmurdan sonra güneş gelir... Bi zaman hiçbir şey yolunda gitmez çok üzülürsün ve her gün yatağının içinde ağlarsın, ama bir bakmışsın ki her şey daha iyi gidiyor. Biliyorum, unutmak zor. O kadar güldüğün, her şeyi paylaştığın, sevdiğin birini unutmak çok zor. Ama seni gerçekten seviyorsa ve kaderinse ne olursa olsun geri döner! Sadece biraz sabır etmemiz lazım. Bu geçici dünyada kendini yıpratmaya hiç değmez! Bu dünyada mutlu muyuz? Hayır. O yüzden öteki dünyaya çalışmamız lazım. Hepimiz namazlarımızı kılalım, iyi bir insan olmaya çalısalım. Allah'ın emirlerini yerine getirelim. Dua edelim. Ve bak gör, zamanla her şey daha güzel olacak! (Gulende Y. - 2016-06-04)

Güneşi örnek al kendine; korkma batmaktan, yılma doğmaktan... (şahin baba - 2016-05-05)

Seni bilen biliyor, bilmeyen de kendisi gibi zannediyor. (Yagmur - 2016-04-20)

Sakın üzülme! Kaybetiğin her şey başka bir suret'te geri döner... (yunus - 2016-04-20)

ALdırma GidenLere , Sevip TerkedenLere .Hayat Dediğin İki KeLime ; Hoş GeLdin, GüLe GüLe (Rabia - 2016-03-27)

Eğer bir kişi sizi gerçekten severse, durum ne kadar kötü olursa olsun sizin ellerinden kayıp gitmesine izin vermez. Şunu unutmayın ki hayat iniş çıkışlarla doludur, inişler olmadan çıkışların ne anlamı olur k? (Edaa - 2016-03-25)

Bir gün biri çıkar karşına ve sen gidene şükredersin... (AŞKIN - 2016-03-10)

Üzülme giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir zaten o üzülsün çünkü senin gibi iyi birisini batan güneş gibi elinde tutamadı unutma; batan güneş tekrar doğar yeni umutlarla ama biten duygular belki nefretle başlar unutma... sana değer vermeyene soldan yol ver sağdan ikilet dostum;-) (Kübra Ağıl - 2016-02-28)

Sana yemin ediyorum kimse için üzülmene değmez, hepsi nasıl olsa bırakıp gidecek, biri biter diğeri başlar, sevgini hak etmediği için bıraktı ,üzme boşuna kendini, üzülüp ağlayıp mutlu etme senin kötülüğünü isteyenleri hep gül böyle :) (Eda - 2016-01-29)

Ben bugün senin ara verelim dediğin gündeyim. O günden öte gidemedim. Ben ilişkimize mi yoksa hayatıma mı ara verdim anlamadım. Sen bize ara verebilecek, kolayca bitirebilecek kadar çok mu sevdin. Biliyorum senin için ne desem boş demek ki başkasına kaydı gönlün. Ayran gönüllü seni... iyisin halin keyfin yerinde, sorunların yok, sadece özlediğin insan var işte... İnsanın sudan acıları olmamalı. Karnınız tok, sırtınız pek . Nasıl derler ona yediğiniz önünüzde yemediğiniz arkanızda.. hayatını bir insan uğruna tüketmeye meyilli olmamak gerek ki beterin beteri var... Afrika'da açlıktan ölen bi çocuğun yok mesela. O yüzden bi hiç uğruna tüketmeyin kendinizi.. :) (edebiyat bedava - 2016-01-15)

Kısmet etmiş ise Mevla; El getirir, yel getirir, sel getirir
Kısmet etmez ise Mevla; El götürür, yel götürür, sel götürür (Hoca - 2015-12-16)

İnsan diyorum, nasibinden bir adım daha uzağa gidemeyeceğini bildiği halde neden üzülüyor ki? (yağmur - 2015-12-14)

Üzülme canım, hayat bir tek ondan ibaret değil. Seni seven o kadar insan varken, seni üzen biri için üzülmen bizleri de üzüyor. Lütfen kendini toparla ve böyle yapma artık. (mesajlar.info - 2015-12-13)

Sakın Üzülme, Canını Sıkma Seni Bilen Biliyor, Sen Bizim Her şeyimizsin, Senden kıymetli bir şey yok, bunu unutma! (mesajlar.info - 2015-12-11)

Bitanem sen çok iyi birisin, sakın üzülme seni üzenler olacak tabi hayatında ama sen hep mutlu olmak için elinden geleni yapmaya çalış. (mesajlar.info - 2015-12-11)

Güneş battı diye sakın üzülme! Kıyamet kopmadıkça, Allah'ın izniyle yarın yine doğacak. Bir şey kaybettim diye de üzülme, belki yeni kazanacakların sana daha çok mutluluk ve huzur verecek. (mesajlar.info - 2015-12-11)

Bir kapı kapanır, bir başkası açılır. Sakın üzülme arkanda bıraktıkların için. Önünde uzun bir yol var, sen yol arkadaşını sağlam seç yeter. (mesajlar.info - 2015-12-11)

Yaşlı gözlerle bana gelip sakın üzülme yavrum, böyle büyür insanlar, ağlamak çare değil, zaman değirmenini durdurmak kolay değil. (mesajlar.info - 2015-12-11)

Unutursun, sakın üzülme kurban olduğum. Unutursun sen de güzel gözlüm, kimler unutmadı ki bu hayatta kendini üzenleri. Sen yönünü üzenlere değil sana gönül verenlere dön bitanem. (mesajlar.info - 2015-12-11)

Gülüşün cennetten bir parça, her ne olursa olsun sakın üzülmeyesin bu yalan dünyada, üzülmesi gerekenler, senin kıymetini bilmeyen vefasızlar olsun (mesajlar.info - 2015-12-11)

Bugün sen üzülürken uğruna üzüldüklerin, eğlenip gününü gün ediyor belki, dur bir bak etrafına belki de bir tebessümün için can atan gerçek sevgiler duruyor yakınında (mesajlar.info - 2015-12-11)

Üzülmeye değmez çoğu şey, kaybettiklerin belki yanlış seçtiklerindir hayatında. Ya da yanlışlıkla seni seçenlerdir gidenler. (mesajlar.info - 2015-12-11)

Hayat sana arka arkaya dikenlerini gösteriyorsa sakın üzülme, aksine sevin. Çünkü çok yakında gülü de gösterecektir. //Hz. Mevlana// (mesajlar.info - 2015-12-11)

teselli etme mesajları en güzel teselli mesajları avutma mesajları arkdaşa teselli mesajları en güzel mesajlar hazır mesaj sitesi arkadaşa teselli mesajı teselli etme sözleri avutma sözleri
DİĞER SAYFALAR:[1]2

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :   

Teselli Avutma Mesajları Sözleri Arşivinde 52 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.