günaydın iyi sabahlar mesajları

Etkileyici Mesajlar Sözler

Etkileyici Mesajlar Sözler

Uçurumdan Düşerken tutunacak tek dalım olsan inan ölmekten değil seni kırmaktan korkarım bebeğim.. (mesajlar.info - 2011-06-07)

Sen bana ışık ver yeter, bende filiz çok, köklerim içimde gizlidir, gelen giden açan soran bere budak yok bir şiir istersin "içinde benzetmeler olan" kusura bakma sevgilim heybemde sana benzeyecek kadar güzel bir şey yok. (mesajlar.info - 2011-06-07)

Merhaba arkadaşım, bir gün bahar olmak istersen çiçeklerin daima açık olsun bir gün çiçek olmak istersen yüzün hep güneşe dönük olsun ve bir gün birini seversen kalbin hep onunla olsun. (mesajlar.info - 2011-06-07)

Önce düştüğümde kalkmayı; sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi ve sevilmeyi öğrendim. Herşeyi öğrendiğimde yalnız seni unutmayı öğrenemedim. (mesajlar.info - 2011-05-17)

Koca Bir Okyanusta Bir Su Damlası Olmak Ya da Uçsuz Bucaksız Bir Sahilde Bir Kum Tanesi Olmak Ama En Güzeli Milyonlarca Ademoğlunun İçinde Senin Sevgilin Olmak. (mesajlar.info - 2011-05-13)

Depremle girdin gönlüme,fay hattı çizdin yüreğime,artçılar hala devam etmekte, özlenmektesin bitanem dokuz nokta dokuz şiddetinde (mesajlar.info - 2011-05-13)

Günaydın Ey sevgili... Senden selam gelmeyen sabah... Ne karanlık bir sabahtır... Senin tatlı sözlerini işitmediğim gün ne acı bir gündür... (Ali - 2011-05-03)

etkileyici mesajlar etkileyici kısa mesajlar hazır etkileyici mesajlar en güzel mesajlar en güzel mesajlar hazır mesaj sitesi sevgiliye etkileyici mesajlar arkadaşa etkileyici mesaj
DİĞER SAYFALAR:1 2 3 [4]

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :   

Etkileyici Mesajlar Sözler Arşivinde 103 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.