eğitim öğretim kaynakları

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Can bildiğim , herşeyimi paylaştığım en sevdiğim dostuma, bu en güzel insana günaydınlar olsun :) (ada - 2015-06-26)

Sen ki benim gökyüzüm
aynı yerde batan doğan güneşim
günlerimin isigi gecelerimin yildizi
sen ki benim günüm haftam ayım yıllarım
bir nefes gibi yanımda taşıdığım
haydi uyan buğulu gözlerle bak bana
benimde günlerime güneşler doğsun. Günaydın sevgilim bizim için hep günaydın (Yeniden ask ve sonsuza kadar - 2015-06-26)

Dünyanın en iyi niyetli, en güzel kardeşine Günaydın (fktbckj - 2015-06-26)

Karanlığı seninle sildim ve ışıl ışıl bir geleceğe seninle bakıyorum. Günaydın, dünyanın en güzel kadını. Günaydın karıcığım. (serhat meşe - 2015-06-24)

Ah bu güzel mesajlar ve sözler, kim bilir kimler yolunu gözler, insan yalnızca yüreğindekini sever ve özler, çok değerli ve özelsin canım, dilerim bu mesajla güler yüzler, günaydın... (Günaydın - 2015-06-21)

yok mu bi şaşkın, bana da desin aşkım, her sabah günaydın ya da gün aydın olsun diyen... (damla akarsu - 2015-06-21)

Sabah olmuş kalksana, sırtıma masaj yapsana, daha işe gideceğim, yumurta kaynatsana, bu yumurta pişmemiş, bana tost bari yapsana, olmadıysa balkondan atlasana hahahaha :) günaydın... (derya korkmaz - 2015-06-21)

Benim gözümün nuru, dertli başımın tacı, seni çoookkk seviyorummm prensesimmmm... günaydın (murat oral - 2015-06-19)

Herkese gün doğar da kimileri hep karanlıktadır, tüm karanlıklara güneş doğması dileğiyle günaydın (ayşenur - 2015-06-14)

Sabah olunca 5 dakika daha yatayım deyip öglen 1 e kadar yatan insan iyi akşamlar ya kalkmayaydın hiç .d.d (elvan. - 2015-06-13)

Soyunuza sopunuza gelmişinize geşmişinize alayınıza günaydın :) (Ah MeT facebook bismil - 2015-06-13)

Sen Benim Görmek İçin Bakmaya Bile Gerek Duymadığım Ezberimsin.. <3
İnandığım ilk Yürek ,
Islandığım ilk Yağmursun <3
Acıyan yanlarıma iyi gelen Herşeysin Sen. <3
Ve en Önemlisi Benim'sin Sen...Günaydın güzelim <3 (Frknftma.dru - 2015-06-13)

Masal gibi bir sabah bizleri beklerken, ben yüreğim kıyısında okyanusları sana getirdim sevgilim. Günaydın sana, sen de bana bir "günaydın" demek istersen, buradayım, bir mesaj uzakta :) (günaydınmesajları.com - 2015-06-13)

Dilini kalem et, gözyaşını mürekkep, bir duyan, gören var elbet, sen yeter ki istemesini bil dua et
Günaydın, Hayırlı sabahlar, Hayırlı cumalar (Mümin - 2015-06-11)

Günaydın... Güzel bir gün diliyorum. Gün sadece güzelliğiyle kalmaz umarım, sonraki daha da güzel günlerin de başlangıcı olur... (ebru - 2015-06-10)

Sadece rüyalarımda değil, ruhumun derinliklerinde yaşatıyorum seni, bir can gibi her hücremde yerin olduğu için rüyalarımdasın sevgilim, bu güzel günaydın mesajı hayatımın anlamına. (mutluyuz - 2015-06-10)

Yağmur yağar, yerler ıslanır; sensiz bu gönlüm, söyle nasıl uslanır? Bakışınla ilk kıvılcımı sen attın yüreğime, şimdi yüreğim yangın yeri, dermansız değilim hani, bir gülüşün, bir öpüşün tek çare, şimdi seni diliyorum, özlüyorum inan ki çok seviyorum bitanem, günaydın olsun, yerin yanım olsun... (günaydınmesajları.com - 2015-06-10)

Günaydın can dostum; sevdiklerin, özlediklerin, beklediklerin her daim yanıbaşında olsun inşallah... (günaydınmesajları.com - 2015-06-10)

Hayatı normal akışında yaşar gidersin... bir an gelir biri girer hayatına, hayatındaki düzeni, kalbinin ritmini değiştirir. Kokusuyla uyuyup, sesiyle uyanmak için her şeyini verirsin... İşte bahsettiğim sensin, günaydın aşkım (günaydınmesajları.com - 2015-06-10)

Çölde kurumaya yüz tutmuş, susuz bir gül misali, acilen bir yudum "sen" lazım bana, senden uzakta, sensizliğin susuzluğundayım. Unutma! ben hep sol yanındayım, günaydın en güzel aşkımın kahramanı... (günaydınmesajları.com - 2015-06-10)

Ben hayatta hiç bir şeyi bu kadar çok sevmemiştim. Bil ki ben artık kendimden geçtim, seni kendime güneşim seçtim, günüm seninle aydın olur ancak, günaydın bitanem. (günaydınmesajları.com - 2015-06-10)

Senin gözlerindeki sevgi tomurcuklarını her gördüğümde, benim yüreğimde rengarenk gonca güller açıyor bitanem, uyan da gönül bahçemde çiçekler açsın, günaydın hayat kaynağım... (günaydınmesajları.com - 2015-06-10)

Bugüne de sensiz uyandım. Doğan her güneş yüzüne vursun sevgilim. Her güne seninle başlama umuduyla kalkıyorum. Seni sevmeyi seviyorum. Seni sevmek farz bana. Sen varken hiçbir şey umrumda değil. Sen benim tek yönlü sokağımsın. Geleceğimsin. Senin çocuğunu doğuracağım Enis, seni çok seviyorum be. Çimen gözlüm günaydın. (şulediyebiri - 2015-06-06)

Belki hala masum masum uyuyorsundur, bak ben gene kalktım erkenden, sana bol öpücüklü bir günaydın bırakıyorum, kalkınca alırsın, günaydın prenses... (yusuf omak - 2015-06-06)

Sevimli bir çocuk olsa, sana anne, bana da baba dese...
Bir eliyle seni, bir eliyle de beni tutsa sımsıkı...
O küçük adımlarla koşsa ve biz hızlanıp uçursak onu...
Mutluluğa ve hayatın güzelliklerine yürüsek hep birlikte...
Yaptığı çocukça şeylere gülsek kahkahalarla...
Uyuyup uyansak ve görsek her şey bir rüya değil...
Ne kadar güzel ve mutluluk verici olur değil mi?
Geleceğin gerçeklerini şimdiden yazdım sadece,
Bilirsin sabırsızım bir o kadar da sana tutkun,
Aynı hayalleri paylaştığım biricik aşkım,
Şimdi günaydın zamanı, dualarım ikimize de güzel bir gün için,
Seni sevdiğimi, özlediğimi, dilediğimi unutma!
GÜNAYDIN TATLI PRENSESİM...
© günaydınmesajları.com (günaydınmesajları.com - 2015-06-05)

Yeni doğan her günde içinizde açan çiçekler daha da renklensin, her gününüz birbirinden aydınlık ve umut dolu olsun. Evinizde sağlık, huzur, neşe ve bereket hiç eksilmesin... Mutlu bir gün dileğiyle, günaydınlar... (günaydınmesajları.com - 2015-06-05)

Günaydın ruhumun gıdası, hayatıma anlam katan kadın, SENİ ÇOK ÇOK ÇOK SEVİYORUM BİTANEM... (Sahinsemra - 2015-06-02)

Hayat denilen bir şey varsa o seninle yaşanmalı aşk denilen bir şey varsa oda seninle yaşanmalı hayatımın kalan her dakikası seninle paylaşılmalı...ömrü hayatım Günaydın (zahide - 2015-06-01)

Zor zamanlarımda yanımda olan, desteğini biran olsun benden esirgemeyen canım arkadaşıma günaydın olsun. (ömür dediğin - 2015-05-26)

Hani derdin ya bir dileğim var "insan sevdiğinle uyanmak ister" diye, işte dileğin kabul oldu ve yanı başındayım, aç bak gözlerini sana günaydın demeye geldim bitanem GÜNAYDIN TEK GERCEĞİM :) (yunus - 2015-05-22)

Şimdiden günaydın bitanem, günün en güzel saati sevgilim. Hadi kuralım soframızı...bal kaymak sen ol, çeşnili zeytin ben. Sen sigara böreği, ben ay çöreği. Tabi ya olmuşken ayva reçeli de olalım ya da incir reçeli hani meşhur ya... ya da dur ben çayı bulayım kıralım iki taze yumurta... göz göze yiyelim, sen benimkine, ben seninkine bana bana ohhhh diyelim. AMA HEP BÖYLE GÜZEL SEVELIM ❤ (bir bulut geçti - 2015-05-21)

Arım balım peteğim, gülüm dalım çiçeğim, Bitanecik sevgilim, karizmatik erkeğim... GÜNAYDIN :) (orhan sevim - 2015-05-21)

günaydın mesajları günaydın sözleri sevgiliye günaydın mesajı günaydın mesajları uzun arkadaşa günaydın mesajları kısa günaydın sözleri islami günaydın mesajları en güzel günaydın mesajları güzel günaydın sözleri günaydın sms leri
DİĞER SAYFALAR:1 [2]3 4 5 6 7 ... Son Sayfa

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :   

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri Arşivinde 1173 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.