Hazır Mesajlar Güzel Sözler

Sensiz yapamıyorum kendimi hep bi eksik hissediyorum. Gerçi

En Güzel UzunMesaj Mesajları Sözleri

Sensiz yapamıyorum kendimi hep bi eksik hissediyorum. Gerçi ben sensiz hep bi eksiğim sen benim diğer kalan yarımsın.benı tamamlayacak lazim.artık sana kavuşmak senin olduğumu seni hissederek hissetmek istiyorum.ya artık değil aylar günler bile sanki bana küsmüş ve zaman geçmiyor çok ama çok sabırsızlanıyorum. Sana kavuşmayı iple hasretle bekliyorum ben sadece senin olmak istiyorum ve senin le mutlu olmak istiyorum. Şafaklar geçmiyor dayanamıyorum sensizlige yapamıyorum artık ben seni çok seviyorum hemde çok seviyorum aklına gelen herşeyden tüm sayıların sayısız katı kadar çok seviyorum ve çok özlüyorum yanımda olsan da sana sımsıkı sarılıp hiç bırakmasam.Gerçi sen yanımda olsan sana bakmaya bile kıyamam ki. Insallah sen askerden geldikten sonra yanıma gelirsin ve evleniriz akraba olduğumuz için inşalalh pek fazla sıkıntı çıkmaz. Sen benim canımsın hatta canımdan da ötesin bünyamin im herşeyim benim.tek eksiğim sensin.rabbım yardımcın olsun canım bünyamin im. Insalalh tüm kurduğumuz hayaller ılerde gerçekleşecek ve evlenicezÇÜNKÜ BEN SENİ SIN NEFESIME KADAR SEVİCEM VE BEKLİCEM SEN BENİM ÖMRÜME ÖMÜR KATANIMSIN HEM İLKİM HEM DE SONUMSUN SONSUZUM♥️SOL YANIM ♥️.
2021-04-29     DAMLA ♥️BÜNYAMİN İM

 

 

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

  

Yeni Eklenen Mesajlar, Güzel Sözler

Birini çok sevince bazı şeyler zaten içinden gelir, karşındaki talep etmeden gelir, gerçekten seversen sevdiğini mutlu edesin gelir... bunu unutmayın.. cümleten iyi geceler
2022-08-04     mesajlar.info

Gidene bay bay gelene hay hay,
Muhabbet bitmez tez elden,
Bırakıp da gidemez insan,
Seven silemez silen sevmemiştir.
Kolayca terk eden sevilmeye layık değildir,
Güzel sözler sizi aldatmasın,
İnsanın kişiliği davranışta gizlidir
Gönlünü kirletme hak etmeyene değer verme
Üzülme! Hep kış devam etmez.
Bahar gelir tomurcuklar açar bir gün...
2022-08-03     mesajlar.info

Dostluk iki yürek arasında bir nehir gibidir. Gittiği yeri de temizler, geldiği yeri de...
2022-08-03     Ferdi

Ne zaman gelecen aşkım ne zaman ben geliyorum diyecen ben çok özledim seni gün gün saniye saniye özlemim hasretim artıyor benim içimde koca bi yangın var. Hergün daha çok yanıyor zaten konuşamıyoruz kokuna sesine hasret kaldım ben hadi çık gel bitsin bu ayrılık. Gelde yüreğimdeki yangın sönsün ???? sensiz bi saniye yapamıyordum şimdi aylarca günlerce ayrıyım, sonunda kavuşmak varsa evet güzeldir ama yemin ederim çok özlüyorum ???? bi arayışımda yanımdaydım aşkım gel dediğimde gelirdin ama şimdi ne ben gel diyebilirim ne sen gelebiliyorsun ???? mesajlar.info sensiz herşey anlamsız. Ama ben bekliyorum askerim sabırla bekliyorum seni ❤️ kimseyi özlemedim seni özlediğim kadar kimseyi sevmedim bu kadar içten bu kadar güzel ???? burnumun direği sızlıyor yemin ederim. Ama gün gelecek ve biz şunu diyeceğiz “bekledik ama değdi” ama beklemesi çok zor sensiz zaman geçmiyor saat ilerlemiyor. O saat duruyor sanki saatlerle küstüm ben günlerle küstüm. Sevdiğim çabuk gel olur mu seni özleyen yarin var. Kimsem kalmadı sen gidince ????
2022-07-29     Tuana

Yeni Eklenen Resimli Mesajlar, Güzel Sözler

Resimli Günaydın İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Resimli Günaydın İyi Sabahlar Mesajları Sözleri
Resimli Günaydın İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Resimli İyi Geceler Mesajları Sözleri

Resimli İyi Geceler Mesajları Sözleri
Resimli İyi Geceler Mesajları Sözleri