belirli gün ve haftalar

Sevgi Mesajları Sözleri

Sevgi Mesajları Sözleri

Sen, seni delicesine seveni, bunu her hareketiyle belli edeni görmeyecek kadar körsen, O da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur, aptal... (buse - 2015-08-29)

Otursak sessizce bir kenarda, birer kahve söylesek sıcacık. Samimi olsak en duru halimizle... Hayatını anlatsan bana, geçmişini, özlemlerini, hayallerini, umutlarını, hedeflerini, pişmanlıklarını, kaybettiklerini... Sıra bana gelince, SEN deyip sussam... Anlar mısın hâlimi, seni ne kadar çok sevdiğimi her şeyim... (mesajlar.info - 2015-08-29)

Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, bir yaprak olsaydı bütün ormanları, bir yıldız olsaydı tüm kâinatı sana vermek isterdim. Ama ben sana, sadece seni delicesine seven kalbimi verebiliyorum. (mesajlar.info - 2015-08-29)

O dünyalar tatlısı insanın bir cümlesiyle dağılıp günlerce üzülüyorum, sonra başka bir cümlesiyle gelip bütün üzüntümü bitiriyor, önceki günlerin aksine güzel bir gün geçiriyorum... Çünkü onu çok seviyorum. (mesajlar.info - 2015-08-29)

Eğer bir gün bedenim yalnız kalırsa, yalnız kalacağım yer hayat değil toprak olsun, eğer toprak beni alır seni yalnız koyarsa o toprak susuz bir çöl olsun, sevdiğim kızın kalbi beni unutursa ne yapalım canı sağolsun ama benim kalbim seni unutursa bana kara toprak bile haram olsun.... (Mustafa Topal - 2015-08-29)

Belki çok mutlu oluruz, saatlerce güleriz. Belki saatlerce kavga edebiliriz. Günlerce küs kalabiliriz, mutsuz da olabiliriz. Ama ne olursa olsun her gece benimle uyu. Ne olursa olsun. (fatsa'dan - 2015-08-10)

Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi. Ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi! (bir sevdalı yürek - 2015-07-28)

Aşkın ne demek olduğunu bilen tek insansın seni bu yüzden seviyorum (mesajlar.info - 2015-06-28)

Biz sevgimizi kır çiçeği gibi elimizde değil kurşun yarası gibi yüreğimizde taşırız biliriz ki seven vurulunca değil unutulunca ölür be gülüm. (mesajlar.info - 2015-06-27)

Bir yaz rüzgârı ki eser içimde dolu dolu, çekerim içimin derinliklerine tutuşur gözlerim. Akar yüreğime, başlar bir çağlayan, birden bire beste olur ismin yüreğime. (mesajlar.info - 2015-06-27)

ben yola çıktım ama yol sana çıkmadı, ben de sana çıkmayan bu yoldan çıktım (mesajlar.info - 2015-06-27)

sen beni, benim hayatımın sonuna kadar sev, sonsuza kadar olanında gözüm yok... (mesajlar.info - 2015-06-27)

Seni o kadar çok seviyorum ki, bir gün önceden buluşacağız diye mutlu olmaya başlıyorum, buluşunca yanımda diye mutlu oluyorum, eve gelince de buluştuk diye mutlu oluyorum, yok bana böyle çok mutluluk veren başka bir şey hayatımda aşkım... (mesajlar.info - 2015-06-27)

Unutma; bazı şeyler zaman ve mekâna bağlı değildir; dostluk ve sevgi gibi... (mesajlar.info - 2015-06-25)

Platonik bir sevgi ateşindeyim ya bana gülme ya da hep gül ve yanımdan hiç gitme, seviyorum seni anla bunu. (mesajlar.info - 2015-06-24)

Biliyordum, seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi, kimsenin okuma yazma bilmediği bir kentte... (mesajlar.info - 2015-06-23)

Yarınlarıma özel beslediğim umut sensin, hayallerimdeki beyaz atlı prensim, seni çok seviyor prensesin ve daima sevecek... (mesajlar.info - 2015-06-23)

Dünyada ki herkes için herhangi birisin ama herhangi biri için dünyalara değersin. Unutma sen benim için çok özelsin... (mesajlar.info - 2015-06-23)

Seni saçaklarda titreyen bir serçenin kanat çırpması kadar masum ve bir annenin duası kadar içten seviyorum bitanem. İnan seni çok ama çok seviyorum... (O-Efsane - 2015-06-23)

Deyir xeyatet edirem sene deyirem mene xayanet lazim deyil mene xastane lazimdi (waka - 2015-06-22)

Sevgilim gel bir yol seçelim, bir kalbimiz iki bedende de bir canımız olsun (Sevgi - 2015-06-22)

Sen güllere özenme güller sana özensin, üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin. Bir gülüş kadar özgür özgürlük kadar vazgeçilmezsin, gülüm sen her şeye değersin. (mesajlar.info - 2015-06-21)

Deli bir yağmur olsam seni yağdığım yerler kadar severdim. Deli bir rüzgâr olsam seni estiğim yerler kadar severdim. Ama ben sadece deliyim ve seni aldığım her nefes kadar çok seviyorum. (özlem06 - 2015-06-18)

Benim sevdam hüzün korkuydu, gözyaşıydı, kıskanmaktı, özlemekti ve varlığımı hiç bilmekti benim sevdam, helaldi ana sütü kadar, ölümü göze almak düşünmekti, yaralı ceylanı sevmekti, herşeyi iyisiyle kötüsüyle... (MUHAMMET ARIK - 2015-06-14)

Olsun be dedim içimden. Ben sevdim, karşılık beklemeden. Vazgeçmek, ona olan sevgime ihanet olurdu. Unutmadım onu, sadece azalttım bir miktar... (bir mesaj - 2015-06-12)

Dünyadaki herkes için herhangi birisin ancak herhangi biri için dünyalara bedelsin. Ne yazık gönlümde esirsin. Cezan bir ömür sevilmek hem de sevildiğini hiç bilmeden. (bulut - 2015-06-04)

Kızsan da bağırsan da kalp sana aitken anahtarı sendeyken gidilmiyo be aşkım zaman ve hayat gün ve saatler senle geçerken o zaman seni bırkılıp gidilmiyo senin elerini başka bir elerin tuttuğunu düşünülmüyo o zeytin gözlerine başkasının baktığı akla bile gelmiyo çünkü sen benim bende seninim
SENİ SEVİYORUM AŞKIM (gülçin aldemir <3 - 2015-05-31)

Senin hasretin Beni Sana Daha çok Âşık edecek, Son zamanlarımız Askere gideceksin, Uzun Yol bekliyor Bizi, Konuşmak Anlaşamayanların Kurduğu Bir iletişim Biçimidir. Sen gözlerime bak yeter Sevgilim (YelizDen ramazana . - 2015-04-28)

Sen hayatıma geldin hayat oldu
Sen bana geldin nefes oldu
Sen bedenime girdin ruhum oldu
Sen ruhuma girdim aşk oldu
Sen benim, ben senin oldum be varlığım seni çok seviyorum güzel gözlüm, esmerim, yeşil gözlüm, Kenan'ım, aşkım kocam her şeyim benim, Gönlümün Padişahı (YELİZ VE KENAN - 2015-04-02)

Dün mahkememiz vardı seninle, senin gözlerin, benimse kalbim yargılandı. Senin gözlerin af edildi, benimse kalbim bir ömür boyu seni sevmeye mahkum edildi... sen gökyüzünde doğan güneş, ben yollarda çilekeş. hüzün adası (sinanyutseven - 2015-03-29)

Bir bahçe düşün içinde bir tek gül olsun
Öyle bir gül ki güzelliğiyle sevenlere umut olsun
Öyle bir gül ki dünyaya ışık olsun
Öyle bir gül ki seni bana kavuştursun sevdiğim (Erkan ülker - 2015-03-14)

Sen menim en pis gunumde yanimda ola bilmezsen sevgilim.Cunki en pis gunum senin yanimda olmadigin gundur.Seni cox sevirem ezizim. (Nermin - 2015-03-09)

sevgi ile ilgili mesajlar en güzel sevgi mesajları sevgi mesajları seçme sevgi mesajları kısa sevgi mesajları özel sevgi mesajları en iyi sevgi mesajları sevgiliyi etkileyici sevgi mesajları sevgiyi anlatan mesajlar sevgiliye mesajlar arkadaşa sevgi mesajı dostlara sevgi mesajları
DİĞER SAYFALAR:1 2 3 [4]5 6 7 ... Son Sayfa

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :   

Sevgi Mesajları Sözleri Arşivinde 437 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.