turistik ve tarihi yerler

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

Deli gibi seviyorsun. Her şeyi, herkesi silecek kadar çok… Kendinden vazgeçecek kadar çook.. Ama elini kolunu bağlayan şeyler var; Hani derler ya aşk sınır tanımaz falan diye tanıyor AŞK SINIR TANIYOR! Olmuyor çok istiyorum, uğraşıyorum, çırpınıyorum ama ne yaparsam yapayım hep en diplerdeyim çıkamıyorum işin içinden. Yaa ben ona aşığım, mutluluğun anlamını ondan öğrendim, aşkı onda gördüm.. Niye her şey istediğim gibi olmuyor ki... Biliyorum sonumuz hüsran olacak, hissedebiliyorum ve ben, onsuz yaşayamayacağım.. (Ayşe - 2017-08-27)

Günler geçti... Hala bir mesaj atmadın. Neden diyorum neden gittin? Saatlerimi alıyor bu, aklımda binlerce soru var. Hepsi cevapsız. Umutlarım bitti diyorum tam sonra beni sevişin geliyor aklıma bırakmaz diyorum benim sevdiğim adam gitmez. İkna olamıyorum her şarkıda sen varsın sanki. Bitiremiyorum söküp atamıyorum içimden seni... mesajlar.info Tam yaram kabuk bağladı diyorum ama olmuyor bir şey çıkıyor karşıma sana ait bir şey... Ben de elbet mutlu olurum sabrediyorum. Giderken hiç affetmeyeceğim seni dedim. Affetmeyeceğim seni bir ömür affetmeyeceğim... (Sinem - 2017-08-22)

Bir zaman gelir bütün yaşadıkların gözünün önünde film şeridi gibi geçer seversin çok seversin ama mesafelere sevginin gücü yetmez 500 km’yi sevginle yenemezsin kalbin zaten yumruğun kadar ne kadar seversen sev fayda etmez yüreği taş olmuş bir adama. Hoyratlığına bağırmalarına hasret kalırsın her şeyin en başına dönmek istersin dönmezsin. Zamanı ne ileri ne de geri alabilirsin zamanın geçtikçe canının yanması geçer de anılar aklından çıkmaz. Canın yerinden çıkar da anılar çıkmaz ya aklından. mesajlar.info O da onu sevdiğini vazgeçmediğini bilir de yine bir adım atmaz ya sana bu daha çok kahreder seni. Vazgeçtim dersin her geçen gün. Bir gün olur sabah kalktığında aradığını görürsün elin gitmez onu tekrar aramaya sesini duyup yine yaşamaya devam edemeyeceksin gibi gelir sana ki öyle de olur. Mesaj beklersin beklediğin mesaj hiç gelmez. Başkalarına bakmaya kalkarsın onu unutturmak hiç bir güç yetmez. Her elini uzattığın onu hatırlatır sana. Yanındaki insanlar "vazgeç iyi gelmiyor sana " dese de yine herkese inatla onu anlatırsın konuşmaya başlarsın yeniden belki bir şeyler olur diye düşünüp sonra bir bakarsın yine başkaları yine koskoca hayal kırıklığına uğrarsın anlarsın ki sadece zaman kaybı (Şerii - 2017-08-20)

Bazen masada otururken bir şarkı duyacaksın, etrafında o kadar insan varken bile o şarkı çalınca kendini o kadar yalnız hissedeceksin ki o anda en başa döneceksin. Sanki geçti dediğin hiçbir şey geçmemiş gibi anımsayacaksın bütün o güzel günleri. Masumca bir gülümseme oluşacak yüzünde sonra ise tekrar başa dönüp onu özlemeye başlayacaksın ama senin ne kadar çok canını yaktığını da hiçbir zaman unutmayacaksın ondan nefret ederken bile ona sırılsıklam aşık yaşayacaksın otururken sürekli onu düşünüp acaba ne yapıyor mutlu mudur diye düşüneceksin sonrada kendinle kavga edercesine sanane ya ne yapıyorsa yapıyor diyeceksin ama bir an bile onu düşünmekten vazgeçmeyeceksin sarıldığınızda dışına çıkacakmış gibi atan kalbini hatırlayacaksın

Bu Mesajın Devamı İçin Buraya Tıklayın (Belgin B. - 2017-08-20)

Mesafeler. Gecenin bir yarısı sizi özleminizden ağlatacak kadar acı mesafeler.
Ben, seni çok sevdim diyebilmek isterdim sana bu kadar uzakken. Seni hep sevdim ve seveceğim. Ama bazı şeylere sadece mesafe engel değilmiş, bunu anladım.
Uyuduğunu biliyorum, bu yazıyı okuyamayacağını da ama sevdiğim, o kadar uzaksın ki hem şehir dışısın, hem ben, kalbinin dışıyım. mesajlar.info
2015 senesinden bu yana çok şey değişti. Sen büyüdün, ben büyüdüm. Âşık olduk, vazgeçtik. Şimdi ise o kadar anlamsız geliyor ki o yaşadığım aşklar. Seni görmeme engelmiş o aşklar. Ve bu yüzden kendimden nefret ediyorum. Seni fark ettiğimde her şey için çok geçti çünkü kırılmıştın, yara almıştın ve ben senin yaralarını tedavi etmek için hazırken sen o yaraların kanamasına daha da izin verdin. Doktor değildim evet ama sevgim ikimizi de iyileştirebilirdi.
Sen, sabah uykum. Kalbi kendinden de esmer olan sevgilim. Her yenilgiyi kabul ettim, seni de kabul ediyorum ama şunu bil ki sen yenilgilerimin en güzelisin.
736.9 KİLOMETRE❤ (Ayça Afat - 2017-08-19)

Yakub'um can parçam seni çok seviyorum hayatına girdiğin an yeniden doğdum hayat oldun nefes oldun yaşam oldun sen bana sen varsan her yer huzur sen varsan her şey mutluluk seni benim karşıma çıkaran Allah’a şükürler olsun iyi ki SEVMİŞİM seni iyi ki çıkmışsın karşıma. Aşk benim için sensin, ellerin gözlerin gülüşün sen benim mutluluğumsun sarıldığımda huzur bulduğumsun seni çok seviyorum sen şimdi askerdesin ve vatanımın can damarısın bir an önce Allah’ım seni bana kavuşturur inşallah asker yolu beklemek her kızın harcı değildir sabrımın sonu aklımın yolusun askerim bekliyorum bekliyorum bekleyeceğim (Berna - 2017-08-14)

Aşkım, sen benim biriciğimsin, yaşama kaynağımsın, sen hayatıma girdikten sonra ben hiç mutlu olmadığım kadar mutlu oldum. Seninle ilk merdivenlerde tanıştık, köy lisesinde okuduğumuz için fazla konuşamadık, tarih 17.01.2017 bana çıkma teklif ettin ben de senden hoşlanıyordum, hemen evet dedim iyi ki demişim. Hiç mutlu olmadığım kadar mutlu ettin beni, sözlendik, yüzük taktık, ağladığımda yanımda oldun, hep yanımdaydın canım, ben öyle her kız gibi değilim. Senden ne tektaş ne de güzel bir ev istiyorum ben senden sadece kalbini, ömrünü istiyorum. dersimiz.com Allah’ım benim ömründen alsın seninkine koysun seni çok seviyorum Emre’m, Tuğba’n seni hiç bırakmayacak ne olursa olsun, benim canım, fındık kurdum (Tuğba Kocabaş - 2017-08-12)

Sevdicek, Sen Benim her şeyimsin. Sen benim diğer yanım değil sen benim tamamımsın. Sol yanım, seni herkesten ve her şeyden çok seviyorum. İyi ki tanımışım seni. Ama senin üzülmene asla dayanamam ben. Özgür'üm. Sen sakın ağlama. Eğer ağlarsan o gözyaşı yüreğime düşer. Sen varsın orda, biz varız, sabır var orda şükür, dua, geleceğimiz var orda, Onları ıslatmana izin vermem. Hiç kimsenin ıslatmasına izin vermem. Sen bile ıslatamazsın. Çünkü onlar benim, onlar bizim… Her şeyim Rabbime Hamd olsun ki seni bana verdi. Biliyor musun nefesim, senden sonra hayatım çok değişti, sende buldum sevgiyi, aşkı, mesafelerin sevgiyi etkilemeyip özleme dönüştüğünü... mesajlar.info Sende öğrendim ben her şeyi... Senle kendimi sevdim ben. Seninle biz hiç ayrılmayalım. Uyuyorum sen uyanıyorum sen. Sen benim aklımdan hiç çıkmadığın için bazen yaptığım şeyleri unutuyorum. Velhasıl Özgür'üm ben seni çoooooook seviyorum hayatim. Allah inşallah bizi birbirimize yazmıştır. Seni bana verene bin şükür, çok şükür, Rabbime hamd olsun. Eda Özgür'ünü çooooooook seviyor, sonsuz seviyor...❤❤❤❤❤❤ 18.06.2017 (Edaa - 2017-08-08)

Mehmetim benim biricik sevgilim dün seni çok üzdüm tekrardan çok özür dilerim ben seni çok seviyorum sen senelerdir aradığım huzursun bana nolur esirgeme kendini benden eskisi gibi olalım tekrardan uzaklaşma benden sana söz veriyorum güvenini kazanıcam tekrardan bir daha bize zarar verebilecek tek bir yanlışım olmayacak seni hep mutlu edicem çünkü sen beni çok mutlu ediyorsun varlığın bana mutluluk veriyor iyi ki varsın iyi ki benimlesin sadece benimsin geleceğimsin sen ömrümü adayacağım kişisin sen bizi çok güzel günler bekliyor allahın izniyle kendimden çok sana güveniyorum kendimden önce seni düşünüyorum sana günaydın demesem sanki günüm çok kötü geçecekmiş gibi geliyor dersimiz.com içim daralıyor sensiz ben napıyordum bunca zamandır hiç bilmiyorum ama bundan sonra seninle yapacaklarımdan yaşayacaklarımdan adım gibi eminim sen beni bırakmadıkça ben senden vazgeçemem ki artık bir ömür boyu bırakamam seni herşeyim oldun sen bu mesajı okurken umarım ki mutlu edebilmişimdir seni sana söz veriyorum eskisinden daha iyi olucaz sevgilim seni çok çok çok seviyorum sarı kedim hayatıma girdiğin için teşekkür ederim hiç çıkmaman dileğiyle (Dilara - 2017-07-27)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri
DİĞER SAYFALAR:İlk Sayfa ... 7 8 9 [10]11 12 13 ... Son Sayfa

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :   

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler Arşivinde 479 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.