turistik ve tarihi yerler

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

YAŞAMA SEBEBİM'E
Tam umutların tükendiği, hayattan bıkılan bir anda gelen, beni yeniden hayata bağlayan mesajın. Eğer sen onu yazmamış olsaydın belki de ben şuan bunu yazıyor olmazdım. Sana hep diyorum ya sebebimsin diye, bazen ölüm sebebim, bazen yaşama sebebim oluyorsun ama en önemlisi aşkı tanıma sebebimsin. Beni ne kadar seviyorsun diye sormuştun. mesajlar.info Seni ruhum kadar seviyorum. Unutma ki ruh olmazsa, bedenin hiçbir anlamı kalmaz, ruh bedene CAN verir. Ve şunu da unutma ki tatlı belan seni kendinden bile vazgeçecek kadar çok seviyor, SENİ ÇOK SEVİYORUM NEFESİM... S&M (S&M - 2016-09-04)

Benim yarınlarıma en çok sen yakışıyosun sevdiceğim. Lütfen sol yanını ömrüme bırakır mısın? Diyeceklerim şu ki gittiği yere kadar değil ömrümün yettiği yere kadar seveceğim seni. İster yakın ol ister uzak çok şey fark eder mi? Gidebileceğin en uzak yer yine kalbim. mesajlar.info Ben seni her şeyinle sevdim sevgilim. Ne olursa olsun her zaman seninle her şeye varım ben. LÜTFEN BENİ AFFET SENİ COOOKK SEVİYORUM. TİMUR <3 SENEM GÜNDÜZ (Tsg - 2016-08-29)

Küçük şeylerden başlar sevmeye insan ya bakışını seversin, ya gülüşünü, ya sözünü, ya da susuşunu. Ve sonra her şeyini seversin. Ben de öyle başladım, ilk konuşmalarından etkilendim sonra bi baktım sana âşık olmuşum, bi baktım her şeyim olmuşsun. Vazgeçilmezim, tek değerlim, hayatımın merkezi olmuşsun, her şey senin etrafında dönüyor sanki. Sana bir şey itiraf edeyim mi aşkım, ben bugüne kadar hep çevremdeki insanları mutlu eden hep başkalarının gülmesi için uğraşıp akşam eve gelince odamda yalnız kalıp saatlerce neden benim mutsuz olduğumu düşünüyordum, ölmek için dua ediyordum. mesajlar.info Hayatıma sen girince anladım ki eksik olan sevgi ve sonucunda mutsuzluk,13 Haziran hayatıma sen girdin seni tanıdıktan sonra ben ölmek için dua etmeyi bıraktım. Ben senin yanımda olduğumu hissettiğim an unuttum biliyor musun her şeyi geçmişte yaşadığım tüm olayları ya aşkım ben seninle yaşamaya başladım sende gördüm ben mutluluğu sende tanıdım ben sevgiyi belki sen bunun farkında değilsin ama geçirdiğim en güzel zamandı yanımda olduğun zaman. Sana bir şey itiraf edeyim mi aşkım ben ayrılmak istiyorum ama yanlış anlama bi tanem senden değil sen dışında herkesten her şeyden. Sadece seni görmek istiyorum, sen dışında kimse olmasın istiyorum sadece senin sesini duymak istiyorum sen dışında herkese kötüyüm zaten aşkım sen dışında herkese sağırım. dersimiz.com Seni çok kıskanıyorum benden başka kimseyi görme istiyorum senden tek bir şey istiyorum ben sevgilim senle sonsuz bi mutluluk istiyorum senle yaşlanmak istiyorum el ele diz dize gözlerimi kapamak sen yanımdayken ölmek istiyorum sensiz bi hayat düşünemiyorum ben beni bırakmandan çok korkuyorum sevgilim lütfen beni bırakma olur mu bitanem
ÖZLEM FATIH 13/06/2016 (özlem özkan - 2016-08-29)

Sözlerle anlatmak seni...
Okyanustan bir damla gibi herhalde.
Ya da anlatmak, anlatmaya çalışmak seni ...
Bir çocuğun ağlaması gibi, ne dediğini anlamazsın çocuk ağladığında. O çocuğun ağlaması yüzlerce anlama gelebilir. Ama hiç kimse anlamaz işte.
Seni anlatmaya çalışmak onun gibi biraz.
Ben anlatırım seni çok anlatırım. Dilim damağın kuruyana kadar anarım adını, anlatırım o koca yüreğini. mesajlar.info Ama anlar mı dersin insanlar. Anlarlarsa bile seni benim gibi hissedebilirler mi acaba ?
Hissedemezler... Bu dünyada hiçbir insan ne benim sana bakabildigim gibi bakabilir ne de benim seni hissettiğim gibi hissedebilir.
Sen bana anlam katıyorsun. Bana hayat veriyorsun.
Başkası tüketir seni. Benim gibi kimse sevemez ki seni.
Ey yar, sen bana hayatsın. Sen bana cennetsin... (Devran serhat - 2016-08-27)

Fatih'im canım sevdiğim sen kalbimin her zerresindesin, aklımdan silip atmak istiyorum ama kalbimden atamadım ki seni.. Tam 9 ay oldu seni seveli seninle tanışalı... Sesini özledim o tutamadığım ellerini, içime çekemediğim kokunu. Beni hiç sevmedin ama ben seni çok sevdim, canım yandı sen başkasını severken mesajlar.info sen kalbime ne yaptın neden seni hala seviyorum sen beni hiç sevmezken .. Seni çok özledim bitanem dön hadi gel bir damla mutluluğa sana ihtiyacım var sen şimdi çok uzaktasın ama benim kalbimin içindesin aslında o kadar uzak olmuyorsun..içimdeki özlem her gecen gün artıyoor çok özledim be bitanem dön gel AŞKIM... (aşık insan - 2016-08-24)

Paşammm her şeyim, canımın içi yüreğim neyi nasıl diyeceğimi bilemediğim zamanlardayım. O yukarıdaki yoldan aşağıya gelmennnn, sallana sallana canımmm kocam beyaz papatyam, her şeyimmmm ilk buluşmamız çok güzeldi her şeyim cennetim, ömrüm. Pastaneye gittik, yanına gelebilir miyim demene, başörtümü düzeltmene, can kurban olduğum ölürümmm ölür. dersimiz.com Çayı seker atmadan içersin, elin ayağına dolaşmış çaya şeker atmışsın çok tatlısınnnn çoookk. İlk gördüm dedim çocuğumuz olsun, sana benzesin aynı babası gibi olsun dedim sen gelirken teyze bu ben yakışıklım geliyor 16 01 cennetin kapısı açıldı 15 08 de cennetin kapısının önüne gittik beraber her şey çok güzel seninle ömrüm benim iyi ki varsın seni çok çok çooooookkkkkkkkkk seviyorum yüreğim. Sabredip aralığı bekleyeceğiz Allah'ın izniyle beyaz papatyam (ibonun hatunu 1601.1508 - 2016-08-23)

Hasretimmm... Bu hayatta binlerce kelime var ama konu sen olunca o kelimeler uçup gidiyor sanki. Seni tarif edecek, sana yazacak kelime bulamıyorum, seçemiyorum aralarından. Sana yazarken her şey eksik kalıyor sanki, az geliyor yazıp yazıp siliyorum. O kadar çok seviyorum ki seni anlatmak istediklerimi içimdeki seni anlatamayacak kadar çok seviyorum seni. Senle her şey o kadar güzel ki. Tatlı tatlı konuşmalarımız, gülüşlerimiz, bakışların, duruşun. Acısı bile bal. Şu saatte işim gücüm yok oturdum seni seviyorum. Sana bişey oldu/olacak diye ödüm kopuyor. Lütfen sana bir şey olmasın bize bir şey olmasın. Dualarım artık sadece bize. Bir gün sonsuz uykuya dalacaksak birlikte dalalım ne ben senin yokluğunun acısını tadayım ne de sen benim. mesajlar.info Ben seninle kendimi sevdim be. O kendimden nefret edişlerim uçup gitti sen geldiğinden beri o kadar mükemmel ki hayat. Demek ki insanın kendini sevebilmesi için önce sevilmesi gerekiyormuş. Beni bu kadar güzel sevdiğin için minik minik öpücüklerle teşekkür ediyorum. Geç kaldık birbirimize diyorum sonra diyorum ki eğer geç kalmasaydık birbirimize belki de bu kadar aşık olamazdık bu kadar tutkulu bu kadar istekli. Bir şeyi ne kadar çok beklersen, dilersen, bir şey için ne kadar çok acı çekersen O geldiğinde o kadar mutlu o kadar aşık o kadar tapılası olur bence. Ve o kadar çok diledim, istedim ki. O kadar çok hayal kurdum ki. Hep derdim biri gelsin hiç gitmesin. Öyle deli sevelim ki, herkes şaşıp kalsın. Bu olan aşkımıza bakıp kalsınlar
Bitanesiiiii hasretim benim (brhn - 2016-08-21)

Hayatın güzelliğini sende öğrendim. Sende öğrendim hep bir bedende bütün kalmayı. Sende öğrendim yetişkinken de çocuk kalmayı. Hani derler ya kızlar ilk babalarına aşık olurlar yalan ben ilk sana aşık oldum sen de anne sen de baba oldum seni her gördüğümde okyanustu kalbim derin sularda ve ben yine senle yüzdüm o okyanusta sen öğrettin derin sularda üstte kalmayı seni seviyorum O.D sen benim kalbimin kafası güzel halisin ... (dilon - 2016-08-20)

Aşkım, gece buruk içim, şuan bi tuhafım, aklımda sadece bana neden geri mesaj yazmadı sorusu var, bu kadar mı bıktırdım kendimden diyorum. Biz seninle bunların hepsini yapacağız bir olursak aşkım. Dediğim gibi bu gece hiç iyi değilim, ruhumu benden almışlar da geri vermemişler sanki. Aşkım deyişini özledim içimin titremesini gönlümün efendisi seni özledim ben alışık değilim bana iyi geceler yazmamana şimdi içimde bi korku...

Düşünüyorum da sen böyle yapmazdın ne oldu ki şimdi... Korkuttun bak beni, düzelir miyim aşkım deyişini duymadan ben, normale döner mi kalp atışlarım. mesajlar.info Hani derler ya yaşayan ölü işte şimdi o deyimi üstüme alıyorum. Ve cümlelerimi bitirirken biliyorum yakıştıramayacaksın bana belki ama iki damla göz yaşıyla sana dilimden dökülen tek şey Seni Seviyorum biriciğim, aşkım, geleceğim, herbişeyciğim

Bu gece anlattığım gibi yaşayan ölüyüm yarın yaşayan kelimesinide çıkartırım gibime geliyor öğlen ararsın belki, belki aramadan bi mesaj atarsın onunla bi nefes üflersin bana bilmiyorum ben seni bekliyorum her ölü mahşeri ama ben seni bekliyorum şimdi usulca uzaklaşıyorum yerleşiyorum yatağıma dikkat ediyorum soluma yatmamaya üstüne denk gelmeyeyim diye sana şuan iyi geceler demek isterdim ama gece değil günaydın da diyemem sen uyanıp güneşim doğmadıkça ben sende araftayım gün doğumuna yakın bi o kadarda gece olan arafta

Bekliyorum seni ışığımı günümü güneşimi by by aşkım görüşürüz seni çok seviyorum bitanem hayatım nefesim öpüyorum gülüşünden... (yunus19o3 - 2016-08-16)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri
DİĞER SAYFALAR:İlk Sayfa ... 25 26 27 [28]29 30 31 ... Son Sayfa

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :   

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler Arşivinde 479 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.