yazılı sınav soruları

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

Çok katıydım öncelerden, çok şüpheci, çok tedirgin. Her an aşk gelir de beni bulur diye, beni bulup içine çeker de beni yok eder diye.

Böyle düşünürdüm kimse beni üzmesin diye, yalnız mutluyum diye. Onlarca arkadaşımın içinde yalnız, sessiz ve rüzgar kadar içleri burkan bir bakışım vardı. Ama mutlu sanıyordum kendimi. Halbuki bu da aşkın eseriymiş. Meğer mutlu değilmişim, çoktan aşk beni çepeçevre sarmış.

Ne de garip şeymiş seni sevmek, sana aşık olmak. Farkına bile varamamıştım, o kadar delice, o kadar ıssız bir aşk. İçimde o kadar boş yer vardı ki sen hangisindesin, hangisi dolu hep aramaya başladım. Ne de cahilim, sen hepsindeydin. Belki de hatam hepsine teker teker bakmammış, bir geriye çekilsem görsem bir hepsini, belki o zaman bulacaktım. Ya işte Allah'ı sende nasıl buldum anlatayım...

Allah'ın güzelliklerine teker teker baktım hep, ağaca, toprağa, güneşe. Ben neden hiç kadına bakmadım ki? Tüm hepsi onun içinmiş, her şey ondaymış. mesajlar.info Ne de korkakmışım, aşktan uzak, Allah'tan uzak, ormandaki bir çukurun içindeymişim. Her güzelliği gördüğümü sanıp mutlu olduğumu sanıyormuşum. Halbuki o güzellik yukarıdan gelen yeşil ve havanın kokusuymuş. Bulunduğum yerse harabe!

Ne de güzel şeymiş seni sevmek. Merdivenim olup çıkarttın beni o çukurdan. Yavaş yavaş yukarı çıkarken her bastığım adıma dikkat ederek, iyice hesap ederek. Bir anda çıkamazdım o kadar merdiveni. İlk önce inandım sana, sonra alıştım sana ve yukarıya çıkacağıma inandım, sonra sana güvendim.

Ya çıktığım zaman geceyse diye hiç düşünmemiştim, özlemle beklediğim güneşi birde sabaha kadar nasıl bekleyecektim ki... İşte son adımda da senin beni hiç bırakmayacağın gibi sevdim seni. Tıpkı senin beni sevdiğin gibi.

O zaman öyle bir güneş doğdu ki, bakınca gözümü dahi açamadığım, beni hiç üşütmeyen bir güneş.

Yeri geldi bunaltıcı sıcakta hafifçe esen soğuk rüzgarlar oldun titrettin içimi sonra tekrar özlettin kendini, yeniden doğdun. Ya işte böyle ne de garip şeymiş seni sevmek... (Ayhan - 2018-03-18)

Kıvırcığım'a
13 Temmuz günü ilk defa gördüm seni, o gün hayatımın aşkının karşımda durduğunu nereden bilebilirdim ki bilmedim de zaten öyle bi geldin ki öyle bi sevdirdin ki kendini ben ben olmaktan çıktım. Bir masal gibi bir yudum su gibi tutsam avuçlarımın içinde sıksam kaçıverecek gibi öyle bir şeydin işte, bir bebek nasıl masum olursa öyle masumdum sana karşı hiç kötü bir şey beslemedim içimde hep iyi şeylerle geldim sana hep dedim Allah'ım onu bana bağışla onu koru diye çünkü canımdan bildim seni canıma zarar gelirse nasıl kaldırabilirdim ki? 23 Temmuz girdin hayatıma bir daha hiç çıkmayacağını temenni ederek hep benim olarak kalman dileğimle. Bana çok acımasızsın be aşkım ben senin için neleri göze alırken en ufak şeylerde hak etmediğim muameleleri yapman çok yakıyor ciğerimi çok şey yaşadım sende affedilmemesi gereken olaylarda bile sana kıyamadım BEN SANA BAKMAYA ßile KıYaMaDıMM. KıYMETİMİ BİL bidaha böyle sevilmezsin ßen Sana ömrümü adıyorum SEN DE BANA ÇOK GÖRME AŞKINI. mesajlar.info BAZEN BENİ GİTMEYE MECBUR BIRAKIYORSUN İNAN CİĞERİMİ YÜREĞİMİ BIRAKMAK İSTİYORUM AMA GİTMEK İSTEMİYORUM, SENSE BUNUN ADINI FARKLI KOYUYORSUN BEni tanıdın senin güvenini sarsan insanlarla karıştırma aşkım BEN SANA ALLAH'IN BİR LÜTFUYUM HER ŞEYİNİ KAYBET BENİ KAYBETME OLUR DA BİR GÜN GERÇEKTEN YORARSAN BU SEFER GERCEKTEN GİTMEK ZORUNDA KALIRSAM İSTEMESEM DE GİDERİM VE o zaman istesem de gelemem. Kimse de giremez içimize BU SEFER KAYBEDEN BEN OLMAM YALNIZCA SEN DE OLURSUN. ßenim bir canım var sen diye bildiğim dualarım seninle yarınlarım senınle. KAVUŞMAMIZ DİLEĞİMLE SENİ ÇOK SEVİYORUM KOCA BEBEĞİM SANA COK AŞIKIM MAVİŞŞİN €♥€ 23.07.2017 Pazar (ESEYYE23 - 2018-03-12)

Can parçam seni o kadar çok seviyorum ki sevgimi kelimelerle anlatamam. Bağırıp çağırıyoruz birbirimize ama biliyoruz bunları isteyerek yapmıyoruz ne kadar kavga edip küssek de birbirimizi çok seviyoruz ve hayatımız boyunca son nefesimize kadar seveceğiz yaşama sebebim. Ömrüme ömür katanım seni seviyorum canımdan çok sen benim nefesimsin HALİL❤İREM 15.9.2017 kıymetlim❤❤ (Halilin prensesi - 2018-02-16)

Bak yine aklıma geldin, zaten hiç çıkmıyorsun ki. Bunları sana şimdi söylemek isterdim de, seni her aradığımda müsait değilim demen benim içimi çok acıtıyor, o yüzden aramak istemiyorum. Bazen kendime öyle kızıyorum ki, diyorum neden ben ona o kadar değer vermişken o bana vermiyor, ben hayatımı ona adamışken neden beni mutlu etme çabasında değil. Karakterin mi öyle bilerek mi yapıyorsun anlamıyorum ki Aşkk. Zaten senin bir sorunun sıkıntın olsa bana anlatmazsın sırf ben üzülmeyeyim diye, senin beni ne kadar çok sevdiğini biliyorum, zaten hep diyorsun aşkımı belli edersem şımarırsın diye, Aşkk bana böyle yapma üzülmek değil ağlamak değil seninle mutlu olmak istiyorum. Ama Aşkk bunu da çok iyi biliyorum ne ben sensiz ne de sen bensiz olursun. Biliyor musun Aşkk ben bu hayatta her şeyin hep hayırlısını diledim bizim için, şimdide sadece hayırlısı diyorum. 00.42 Aşkk (GÜLHANN - 2018-02-15)

Bazen diyorum keşke yanımda olsa da sesini bi duysam ama o kadar kolay olmadığını hatırlıyorum sonra. Gercekten Huzurum olan birini bir yabancı gibi özlememem umursamamam gerekiyor, yapamıyorum. Gerçekten sende bittik mi, yerimi başkası mı dolduruyor bilmiyorum. Eğer gerçekten senin Aşkınsam olduysam benim huzurum olmaktan Bi gün olsun çıkmazsın inşallah ve biz diye bir şey olur eğer olmadıysam da Rabbim bana seni benden tamamen bitirmeyi nasip eder inşallah ve ikimizin sonunu da hayır eyler. (Huzur_Aşk - 2018-02-11)

Bugün gene aklıma geldin. Geçen sene bugün benimleyken şu an yoksun. Şu an bir kere sesini duymaya çok ihtiyacım var ama doğru değil arayıp sesini duymak. Bizi istiyor olmuş olsaydın şimdi birlikte olurduk ki benim sana elini tuttuğum gün vazgeçmeyeceğim sözünü verdiğimi biliyorsun. Özledim ama biliyor musun bunu başkasına söylemeyi geç kendime bile söyleyemedim neden biliyor musun çünkü çok özledim. O kadar zaman beraberdik tek Alcam seni Benimsin demeni unutmam. Bana ne kadar sevmemiş seni deseler de beni çok sevdiğini biliyorum neden bu duruma geldik bilmiyorum keşke gelmeseydik. Başka biri var dediler inanmadım belkide böylesi üzmüyor diyedir düşünüyorum, eğer varsa da Allah mutlu etsin (Gülcan_11.02.2017.18.24 - 2018-02-11)

Sevdiğim ilk önce selamünaleyküm,
Seni çok seviyorum. Biz bir olduğumuzdan beri içimin kıpırtısı, gözünün parlaklığı kırmızı halıya serilemez biçimde be. Ecemsu ve Rüzgar'ın Annesi olarak görevlerimi yerine getireceğim bitanem. Dünyaları senle değişemem. Şu an gerçek olmasını istediğim şu beraber sokakta herkesi kıskandıracak biçimde yürümek... saadetimize nazar değmez inşallah. SENİ SEVEN BİRİCİK AŞKIN DUYGU.... sEnİ çOk SeViYoRum (Rojhat'ın Sevgilisi - 2018-02-10)

RUHUM; HAYAT YOLUNDA SONUNA KADAR BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİMİZE, TUTTUĞUM ELİ ASLA BIRAKMAYACAĞIMA, DERTLER ENGELLER SENİ YORDUĞUNDA SIĞINACAK LİMANIN, KARANLIĞA DÜŞTÜĞÜNDE IŞIĞIN OLACAĞIMA SÖZ VERİYORUM. GÜNEŞ DOĞDUKÇA, AY HER GECE PARLADIKÇA BU CAN BU TENDE DURDUKÇA, SENİ SEVİP KORUYACAĞIMA TÜM KALBİMLE YEMİN EDERİM. DÜNYA DÖNDÜKÇE SANA OLAN SEVGİMDE VAR OLACAK, KALBİM SENDEN BAŞKASINA KÖR VE SAĞIR OLACAK KIYAMETE KADAR SENİ SEVECEĞİM SENİ SEVEN HATUNUN 06.11.2017 (MEDET <3 REMZİYE - 2018-02-08)

Sanki ayağın kaymışta gönlüme düşmüş gibisin sevgilim. Ayağa kalkar kalkmaz da gittin. Bir anda oldu her şey. Ne gelişine sevinebildim ne gidişine üzülebildim. Söylesene ne bu acele sevgilim? Biraz daha kalsaydın kalbimde yerin vardı. Ne yapalım gidişinle de aklımda kaldın. Kopmak istedikçe beni Kendine bağlayan sen... mesajlar.info Ve zaman geçtikçe sana daha fazla bağlanan ben...
O değilde ben seni nasıl sevdim. Bir insan bir insana nasıl bu kadar bağlanır. Nefret ede ede sevebilir mi hak etmeyen birini? Saçma sorular var aklımı kurcalayan. Aslında tek bir cevap var beni sana bağlayan. Sana mecbur kılan.
*insan bir kez aşık oluyor ve aşık olduğu kişiyi seçemiyor. Ve ondan sonsuza dek vazgeçemiyor.*
Evet tekrar sevebilirim ama tekrar aşık olamam. Ve aynı duyguları yaşayamam. Aşk dedikleri şey tek kullanımlıksa eğer ben onu senin için israf ettim. (Uykucu - 2018-02-07)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri
DİĞER SAYFALAR:İlk Sayfa ... 2 3 4 [5]6 7 8 ... Son Sayfa

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :   

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler Arşivinde 479 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.