en güzel mesajlar sözler

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

Sevenler hep yalnız kalır derlerdi de inanmazdım bir gün bizim de ayrı düşeceğimizi bir gün hayaller kurarak uyuduğumuz geceye, tek başıma ağlayarak tamamlamak. Gidenlerin arkasından yas tutulmaz ama sen de tam bir şeref yoksunu serefsizmişsin. Tarifi yok gecelerim, tarifi yok rüyaların. Kim derdi şimdi böyle hem sevdiğim hem nefret ettiğim insan ol sana kızarken bile içim açıyor. Yanlış bi şey söylmeyeyim ne değişecek ki. Hiçbir şey. HİÇ kimse için değmeyen şeyler için üzülmeye değen kişilerin aslında üzüldükleri şey kaybettikleri kazanç olması mı? Ama olsun ben seni hep beklerim her salise olduğu gibi ilk an ki gibi... (AYSE - 2018-11-25)

Salı günüydü, sanki çok sıkkındı canım eve geldim yatıyordum biri mesaj atmış durumda bir şey paylaşmıştım bana yazmış yardım edebilirim olur dedim öyle konuştuk çarşamba gecesi perşembe sabahına bağlayan tam o saat bir mesaj attı elini kalbine koy koydum sonsuza kadar benim olur musun dedi ve evet demiştim sonra üstünden 2 sonra baya büyük kavga ettik böyle hiç konuşmadık falan derken barıştık ben ders çalışırken o hep dinler ve uyuyakalırdı ben de o uyuyor diye kıyamaz konuşmazdım fakat bugün bir kaza geçirmiş duyunca hayattan bir amacım kalmadığını onun olmadığı yer haram olacaktı eğer kalkmasa ve o endişeyle korkuyla ağlarken bir yazı yazdım ve dedim ki sen senin kalbin beni ima ediyor o kalp durursa ben ölürüm fakat benim kalbim seni ima ediyor ben ölürsem sende ölürsün çünkü bu yolda iki kalp bir insandan yola çıktık sen benim en çok varlığına gülüşüne kalbine vurulduğum adamsın sen benim oksijenimsin nefes alamam sensiz sen benim güneşimsin benim içimi ısıtan sen benim ailemsin her anımı yaşadığımsın sen benimsin bil ki şu an çok korkuyorum ama ileride kucugumuz ayazimiza aşkımızı anlatmak için yasa benim için yaşa nefesim seni çok seviyorum (HakanIn Sevgilisi - 2018-11-06)

Ben seninle mutluyum sadece sen bu koskocaman dünyada tek sen varsın sanki gözüm senden başkasını görmüyor sadece seni arıyor kalbim den hiç bahsetmiyorum sadece senin adını söylüyor tek seni düşünüyorum sadece seni hayal ediyorum ben sende kilitli kaldım be sevgilim ve bu halimden memnunum hani senin için her şeyi yaparım diyenler benim yanımda hiç kalır sen öl de ben ölürüm önünü arkasını düşünmem sadece senin mutlu olmanı isterim seni mutlu olmanı istiyorum sen mutlu olursan ben de mutlu olurum sen sadece şunu bil bu fatma senden başkası sevemez Seni Ölümüne Seviyorum Muharrem ❤ (Fatma A. - 2018-10-20)

Özlemin o kadar ağır ki göğüs kafesimdeki daralmayı hafifletecek tek bir şey bulamıyorum. Hani diyorum yanımda olsaydı da hiç konuşmasaydı öylece otursaydı. Bazen rüzgar getiriyor kokunu, bazen bir şarkının sözünde buluyorum seni. Geçmişe geleceğe dair ne varsa seninle yaşanmış sanki, sensiz tek bir an geçiremiyorum. Kokun aklıma geldikçe burnumun direği sızlıyor. Bir gün kokunu hiç hatırlayamamaktan korkuyorum... (Asi Kız - 2018-10-01)

Sevgilim Canım Ciğerim Her bir şeyim, seninle el ele şu an koskoca tam 1 senemiz doldu, güldük ağladık her şeyin üstesinden gelmeye çalıştık bu yolda iyi ki seninle yürümüşüm iyi ki seni sevmişim ♥️ Ben inanıyorum her şey daha güzel olacak, ben seni sinir etmesem olmaz, bi alışamadın gitti buna ya bi sürpriz varsa sinir etmem lazım kavga çıkartmam lazım (2609 FURES ❤️ - 2018-09-26)

Gülüşünü çok seviyorum, aklıma geldikçe dişimi sımsıkı sıkmak istiyorum öyle tatlı mucize bir şeysin canımın İçi her gün yeniden doğan parlak güneşim senin sıcaklığınla ısınıyorum meğerse senden önce hep üşüyormuşum. Zamanın hep hızlı geçmesini istiyorum hemen. Sana kavuşayım diye sen yanımdayken geceleri üşümezsin açık kaldığın gibi üstünü örterim korkunc rüyalarda uyandığın gibi yanında ben olacağım yine bana sarılırsın korkma bebeğim ben varım yanında derim. Hemen koşarak aşkıma su getiririm sen benim ol benim. mesajlar.info Kal bu hayatta hiç bir şey istemiyorum 4 cü yılımıza girdik tartıştık birbirimizi hep kıskandık ama 1 gün birbirimizden uzak kalamadık istemediğin her şeyden uzak durdum duracağım da, dualarım eksik kalmıyor, inşallah dualarım kabul olur, seni çok seviyorum her şeyden çok. Lan aşığım seviyoruuuuuuummmmmm hatırlıyonmu bi ara senle telefonla konuşurken sesimin çıktığı kadar seni seviyorum diye bağırdım çok korkmuştun aklıma geldi birden yüzüme tebessüm geldi huzurumsun GÜNAYDIN TEK GERÇEĞİME GÜNAYDIN NEFESİME ASKERİN ÖKÜZÜN SENİ ÇOK SEVİYOR VE SENİ ÇOK ÖZLÜYOR (Deli cocuk S - 2018-08-29)

Herkes yorgun, kimi ihanete kimi annesizliğe, kimi aşka, kimi yokluklara. Niçin her şeyden pes etmeye meraklısınız, neden karanlıklara boğuluyorsunuz. İhanet mi? geçer gider. Yetim olmak mı? herkes ölecek sen veya bir başkası. Aşk mı? insanları yoran bitirin şey sevmeyin o zaman. Yokluklar mı? bu da gelir geçer lakin biz bunlara boyun mu eğmeyeceğiz, hayat bir sınav gibi herkesin yazılmış bir hikâyesi varsa neden biz bunları yaşıyoruz? çünkü bu sınav yazılmış ama silgi sizde diyelim ne yaparsınız kendinize artık, başkaları için boyun eğmeyi bırakın her şeyin bir zamanı var.
~xsla.s (xsla.s - 2018-08-27)

Bir çift göz vardır. İçine bakarsın, nerede olursa olsun uzakta veya yakında o gözlerin içine bakarsın, bakarsın, seviyor musun, özlüyor musun, için mi acıyor. Belkide koskaca bir hissizlik. Hislerimi çaldı benim. Hani küçükken kardeşlerimizi leylekler getirecek derdiler ya ben öyle inandım ben öyle bekledim. Seni bana sevgimiz bile getiremedi. Peki ya bizim hayallerimiz onların boyun borcu onların günahı neydi.
Ben her şeyden vazgeçemedim diye siz kendinizi vazgeçilmez sanmayın ben böyle istediğim için böyle, bizim geçmişimiz kurşun geçirmez bir yeleğin içinden geçmeye çalışan bir mermi gibi yaşanmış bitmiş kaybetmiş. 20.08.16 (Küçük kurt - 2018-08-03)

İnsan sevince mutlu oluyor, sadece ellerini özlüyorsun, gülüşünü kimi zaman kokusunu gözlerinin yeşili var ya hayatta tutuyor seni. Hangi rengi seviyorsun dediklerinde yeşilden başka renk çıkmıyor ağzından hem de öyle bir seviyorsun ki gecen gündüzün olmuyor çevrende onun gözlerini gülüşünü arıyorsun çok seviyorum ben seni sen de olmasan yasamak için 1 saniye bile fazla geliyor bana iyi ki varsın iyi ki benimsin (irem - 2018-07-19)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri
DİĞER SAYFALAR:1 2 [3]4 5 6 7 ... Son Sayfa

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :   

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler Arşivinde 479 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.